Haffner Silicone Mag Cover szilikon tok – Apple iPhone 15 Plus – pink HF229107

5 300 Ft

Cikkszám: HF229107 Kategóriák: , ,
Leírás

‘- Biztosítson kivételes védelmet okostelefonjának a Silicone Mag Cover tokkal, amely tartós szilikonbevonattal véd a sérülések és karcolások ellen.

– A termék kompatibilis a MagSafe technológiával az induktív töltéshez.

– A Silicone Mag Cover tok iPhone készülékhez garantálja a kiváló minőségű anyagokat és a teljes kényelmet.

– Az innovatív MagSafe technológiát támogatva lehetővé teszi, hogy telefonját kábelek és a borító eltávolítása nélkül töltse.

– Egyszerűen csatlakoztassa a tokot az indukciós töltőhöz, így a beépített mágnesek stabilan rögzítik okostelefonját a töltőmezőhöz, és lehetővé teszik a feltöltést.

– Ez a fajta kényelem nagy szabadságot biztosít a készülék használatában mind töltéskor, mind pedig mágneses autós tartóval való használat esetén.

– A tok matt szilikonból készült, amely elég tartós ahhoz, hogy hosszú ideig kitartson.

– Megvédi a telefont a magasból való leesés nem kívánt hatásaitól, valamint a karcolások kialakulásától a sima felületeken.

– A belső mikroszálas bélés tovább védi a telefon tokját.

– A csúszásmentes bevonat gondoskodik arról, hogy a tok ne csússzon, és így kényelmesen fekszik a kézben.

– A lekerekített, kiálló élek védik az okostelefon széleit, a szükséges kivágások pedig megkönnyítik a portokhoz való hozzáférést, így minden funkciót könnyedén használhat.

Specifikáció:

– Anyaga: szilikon, mikroszálas anyag (belső rész).

– Támogatja a MagSafe vezeték nélküli töltési technológiát.

További információk
Tömeg 1 kg